Brown rocks my /brown/ socks.

Když přijde řeč na tašky... tak se pousměju. Mám jich hodně, ale stále ne dostatečně hodně! Tu první jsem koupila za směšných deset liber na blešáku v Londýně. Všechno tam bylo předražené, sháněla jsem nějakou pěknou koženou tašku... Až po pár hodinách hledání jsem tam objevila tuhle perfektní! Po příjezdu do Prahy mi ji rodiče ihned chválili, takové se v jejich mládí taky nosily!

Druhá taška je z Manga. Je to spíš takový vak, do kterého se vejde obsah celého vašeho pokoje. Či bytu. Je skvělá, proto ji mám v hnědé, červené, růžové a hořčicové, doporučuji ji každému, stále je tam mají v černé, stříbrné... Každý rok jiné barvy. Jen ta koženka se po čase začíná lehce loupat, ale to přisuzuji i těžkému obsahu. (fotka teda stojí za starou belu - btw, bela má stejnou hodnotu jako stará, zpuchřelá veverčí kůže. Fakt. Google it.)

Třetí v pořadí je překrásná, kvalitní kožená taška, kterou mi známá prodala za tři stovky. Voní kůží, většinou v ní nosím svůj notebook. Je od značky 'Akela' a má na sobě podnadpis "Veci na celý život - Život s vôňou kože", s čímž nemůžu než souhlasit!

A poslední je H&M novinka ze dneška, u které už teď cítím, že se stane jednou z těch velmi oblíbených! Barva? Ideální! (ovšem dnešní post je jen o hnědých taškách..ale tak.) Velikost? Více než ideální! Materiál? Mohla by to být kůže, ale i takové určitě jednou budou! A nosí se skvěle, i když jsem ji teda dneska ze showroomu nesla jen chvilku, pocit to byl skvělý... Nevím, jestli to teda bylo jen taškou : )

P.S.: ešte raz ďakujem, Katarína.. a dík, Káťo ; )

I actually have no brown socks, only tights. The first bag is from Bricklane in London, 10 pounds! I love it, my mum loves it, my dad loves. My granny loves it, reminds her of her own bags from youth. The second one is from Mango, there is a large variety of colors to choose (I have a red, pink, mustard and this one), I recommend it to anybody who wants to put their whole room in one bag. The third one is vintage, made of fine leather with words "Things that last a lifetime - a life with a scent of leather" - couldn't agree more! And the last one is from H&M, great size, great color, feels great while walking with it... This one's gonna be my big mate from now.