Guma a vůně

Gumový boty, co voní. Jo, nejde to dohromady, co? Taky jsem vůči tomu byla skeptická. A obecně vůči botám z gumy. Kvalitní a pohodlné boty jsou přece z kůže, no ne? Ale neodolala jsem, musela jsem je mít, i to, že jsou z Brazílie, mě asi přesvědčilo. A hned tři páry, to je snad jasný, ty barvy, ta vůně, to pohodlí! Plus věřím, že je dost využiju i v létě, nebudu se dva měsíce u moře trápit jen v žabkách, že. A lodičky, ve kterých člověk beze strachu skočí do moře? To je přesně něco pro mě.

Černé Mel baleríny ze Slevomatu se hodí ke všemu. A já poslední dobou nosím hlavně černou, takže u těch jsem neváhala ani vteřinu. A jedním z mých tří nejoblíbenějších parfémů v tuto chvíli je Alien od Thierryho Muglera, který se k nim nejvíc hodí. Ne že bych chtěla 'zaplácávat' tu žvýkačkovou vůni bot, ale... rozumíte, dívka taky musí vonět, nestačí, že jí voní nohy. Aspoň podle mě.

Krémové růžovofialové lodičky od Melissy jsou teď v tomhle počasí, kdy nevíte, zda se za pět minut neprotrhnou nebesa, úplně ideální. Kdybych si vzala nějaké semišové boty na podpatku a najednou začalo pršet, asi bych musela mlátit hlavou do zdi. Ale s Melissami by mi byly i povodně jedno. A jak říkám, už se těším na letní skoky do moře - like a lady. Jsou ze Zootu a myslím, že i vy potřebujete jedny. S kódem czechoriginalfashion na ně budete mít slevu dvě stovky a to není špatný! Věřte mi, není bot, které by na noze vypadaly lépe než tyhle. A Jimmy Choo? Ten je teď pro mě, jak se říká, top top. Neznám hezčí vůni a doufám, že mi nikdy nedojde. A že ji nikdy nepřestanou vyrábět.

Jemně růžové baleríny jsou zas od Mel a pro mě takovou třešinkou na dortu. A v moři je plánuju použít jako ochranu před ježky a ostrými kameny. A odteď je budu nosit v kabelce jako záchrannou obuv (kdyby se strhla průtrž mračen a nebo mě prostě začaly bolet nohy z nějakých killer heels). Anais Anais od Cacharelu je takovou růžovou klasikou, která skvostně doplní tyhle baleríny.