Když se to má podařit

Kamarád pořádal v sobotu kostýmovou kolaudačku. V pozvánce stály pouze dvě podmínky - přijít v kostýmu a s masem. Maso jsem naložila v pátek večer a po celém týdnu přemýšlení nad kostýmem mě konečně něco napadlo. Geniální myšlenka, opravdu. Takový kostým jste ještě neviděli! Na kolaudačce nás nakonec bylo pět a půl. Krát dva. Minus dva. Kostým měli pouze pořadatelé (karatista a Indka, why not) a my - já s kamarádkou. Inu, zpět k tomu převleku. Nechtěly jsme se převlíkat ani za prostitutky, jelikož by to asi dopadlo jako u Bridget Jones, ani jsme nehodlaly přijít bez kostýmu. Takže?

Takže jsme jely koupit čtyři dřevěné laťky a připínáčky. Doma jsme vyhrabaly staré prostěradlo, krabici s nářadím (a pavoukem), kde bylo příšerné gumové kladivo a pár hřebíků. Plán byl takový: laťky sbít k sobě hřebíky, na to připínáčky "připnout" prostěradlo. A vlézt si do toho. První rána kladivem a laťka už byla skoro vejpůl. Ok, takhle to nepůjde. Hm, co teď. HA, LEUKOPLAST! Použily jsme asi 15 metrů, ale nevadí, drželo to. Ještě vyrobit cedulku s malířem a názvem obrazu - Dvě dámy na kolaudačce... a je to. Krásný obraz s námi dvěma.

Taška - French Connection (ale z Asosu), legíny - Sparkle&Fade (z UO), košile - Topshop, řetěz - Mango, boty - Finsk x UO, brýle - Weekday