Labutí řeka

Tyhle šaty jsem si vyhlédla nejdřív na internetech a původně dokonce v černé, ale přece jen modelce byly kapku pod kolena, tak mi bylo jasný, že já je budu skoro šoupat po zemi. Pak jsem je viděla naživo v H&M na Václaváku a mé srdce zaplesalo. Za pár dní jsem si je i vyzkoušela (a to i vaše srdíčka zaplesala, mám pocit). Na bály by byly perfektní, ale těch já se neúčastním, proto je nosím jen tak, protože chci prostě vypadat pěkně, snad se povedlo! ; )

Šly jsme s kamarádkou krmit labutě a kachny, čekali nás tam ovšem jen rackové a holubi (a holubi se v Praze krmit nesmí). A pár kachen, to jó. Před krmením jsem se snažila zjistit, čím se opravdu mají krmit, protože mi bylo jasný, že sto let starý tvrdý chléb nebude to pravé ořechové. Říční drůbež má ráda zbytky vařených brambor a jiné zeleniny, slupky od mrkve, petržele, celeru a jablek, nařezané lupení od salátu či květáku. Samozřejmě vše musí být v malých soustech, protože ptáci nemají zuby (ačkoliv jednou jsem měla pocit, že mají tak dvacet zubů). Ti od Hitchcocka je rozhodně měli. Co se týká pečiva, nejvhodnější je celozrnné, bílé je taky ok - maximálně ale dva až tři dny staré, rozhodně ne čerstvé (nadýmání!), ale ani staré a tvrdé (poranění jícnu!). A házíme samozřejmě do vody, aby se to trochu rozmočilo. Chleba vůbec ne, může v trávicím ústrojí zkvasit.

P.S.: Přibrzdili u nás policisté, tak jsme ono pečivo a zeleninu skryly, protože... je u Vltavy třeba zákaz krmení, co my víme! Podruhé, když projížděli kolem, zastavili úplně. Proč? Aby nám řekli, jak nám to sluší. Takže pánové, pokud to čtete, dík na dálku a krmení si ještě prostudujeme! ; )

Šaty -

H&M

, triko -

Intimissimi

, loďka -

Moschino

(z

Asosu

), lodičky -

MMM x H&M

, perly - blešák v

Londýně

& & & fotky -

7169 Linda