Lavičková

Tři pruhy jsem nosila na svých teniskách už odmala. Tehdy to ještě nebyl #swag, ale prostě nějaká ta tradice, ve které táta chtěl, abych i já pokračovala. Abych šla v jeho proužkatých šlépějích v botách, které nosil v dětství a mládí i on. Věděli jste, že za deset let adidas oslaví stovku? To znamená, že je ta značka ještě o tři roky starší než můj děda - a to je co říct! : ) Za tu dobu se ke klasickému sportovnímu oblečení přidala značka adidas Originals, která se zaměřuje na streetové věci. Letos přišla s novým modelem ZX Flux, který staví hlavně na printech. To si ostatně můžete sami brzo vyzkoušet, do Česka by měla zanedlouho dorazit aplikace, která vám umožní na celou plochu bot vytisknout vlastní libovolnou fotku. Představte si, jak budete mít nadšené prarodiče, až jim třeba k Vánocům dáte adidasky s fotkou všech vnoučků!

Dneska jsem si k těm svým vzala Wangovský batoh, k tomu tuhle lesklou H&M sukni a nějakej sto let starej rolák ze Zary. A brejličky! Prý barvami tak trochu evokuju bramborový knedlík s červeným zelím (a nebudete věřit, co jsem jedla v neděli, ano, přesně to, ještě s kachnou na kmínu).

P.S.: S adidasem jsme si pro vás připravili i soutěžičku na Facebooku o pár dle vašeho výběru, zúčastnit se můžete ještě dnes & zítra, tak hurá do toho! : )

Sukně -

H&M

Rolák -

Zara

Batoh -

Alexander Wang x H&M

Tenisky -

adidas ZX Flux

Brýle -

Ray Ban

Prsten -

ANTIPEARLE

Fotky -

Linda

ZX Flux mě teď na podzim příjemně baví (a mého chlapce taky, ty jeho větvičkové jako kdyby byly vytvořené pro pobyt na chatě a v lese).