Lindt + Boo trifle

Tohle je asi ta nejjednodušší a nejrychlejší sladká věc, co si můžete udělat. Skoro. Variací je taky milion. Nejsem nějaká velká kuchtička, ale pár jídel umím, jen mě nebaví vařit jen pro jednoho dva. Potřebuju víc obdivu! ; ) A tenhle (a jakýkoliv jiný) trifle každého jako překvapení v ledničce moc potěší. Abych pravdu řekla, vznikl tak, že jsem měla volné odpoledne, seriály se stahovaly, znáte to, doma hora banánů a čokolády... Inspiroval mě pudinkový trifle Dity P. (mimochodem, znáte Ditu P., sledujete Ditu P.?), který je ale na naši ledničku moc velký (a měla jsem jen jeden sáček pudinku a neměla jsem piškoty). Inu, prostě jsem to udělala úplně jinak, ale něco z Ditunky mi tam zbylo.

Do menších skleněných misek jsem dala dolů kvalitní křupavé müsli, ještě předtím jsem si uvařila banánový pudink od Dr. Oetkera (chutná skoro stejně jako vanilkový, no), příště bych tam místo pudinku dala Crème Olé kokos, sakra, je mi tak líto, že zrovna doma nebyl! Na pudink banány a na kousíčky nalámaná hořká čokoláda Lindt Excellence s kokosem - skvěle se láme a skvěle přitom křupe, lahoda to poslouchat. Takže žádný tlustý Orionky, co člověk dokonce musí krájet na prkýnku. Tahle je perfektně tenká, takže se to opravdu láme jedna radost. A i se to jedna radost během lámání ochutnává, to je jasný. Jo, radši si tam dám kvalitní čokoládu než nějakou no name z večerky, která má jako hlavní složku tuk a jako další emulgátory. Na sobě člověk nemůže šetřit, přátelé, u Lindtu už vůbec ne (Velikonoce bez zlatého Lindt králíčka už neexistujou). Kde jsme to byli, jo, trifle! No, tak tam zas hoďte müsli a pudink a banány a nastrouhaný kokos a kokosovou Lindtku. Opakujte do výše své nádoby nebo do vyčerpání surovin. A pak s tím hurá do ledničky.

Tip: když nemáte pudink, dejte tam jogurt. A když nemáte müsli ani piškoty, jakékoliv sušenky poslouží, tvrdí Boobica. Když nemáte banány, dejte tam jiné ovoce. Ba i džem. Jen ten Lindt tam, prosím vás, ničím nenahrazujte. Ale s radostí přidejte rum jako Dita P.! A hoďte mi sem nějakej ten hlas, dík!

P.S.: Ta rozkošná růžová utěrka je z Nordic Day, berte, dokud jsou ve slevě. ; )