M.A.C. Archie's Girls

Máte rádi M.A.C.? Já moc. A teď mají novou limitovanou kolekci s hrdinkami amerického komiksu ze čtyřicátých/padesátých let, který se vydává dodnes. Betty, sladká pihatá blondýnka od vedle, u které mezi rtěnkami, lesky a laky najdeme HODNĚ růžové, a Veronica, přísná sexy dračice /mimochodem, dračice mi říkal kdysi spolužák na gymplu, nesnášela jsem to/, s výraznými červenými a fialovými rtěnkami a lesky. Obě milují pihatého drsňáka Archieho. Jste spíš Betty, nebo Veronica? ; ) Já jsem jasná zlá Veronica (se špetkou Betty).

Modelky byly nádherné (Bára Hankeová - wow, ty oči, a Teui Hot - má blog, mrkněte na něj!), občerstvení příjemné, vizážisté profesionální a opravdu šikovní... ale hlavně - ta kosmetika a její balení, tip top, všechny ty tvářenky, pigmenty, řasenky, stíny, pudry, tužky, sada štětců, taštička na šminky... A všechno za standardní M.A.C. ceny. Přemýšlím nad nějakou tou rtěnkou, co na ně říkáte? Veronica má v sadě tmavě fialovou - ne nepodobnou té . Kolekce je opravdu hodně limitovaná, takže bude na místě si pospíšit, pokud se vám něco zalíbilo. : )

P.S.: Pokud máte rádi M.A.C., tak vás potěším. Za čtvrt roku bude v Praze otevírat nový obchod - a proto je potřeba nová pracovní síla! Ať jste kluk, nebo holka, pokud rádi líčíte a přijde vám, že to i umíte, neváhejte zaslat svoje CV na asemenukova@cs.maccosmetics.com a třeba se tam někdy potkáme!