Mé listí mi rozumí

Mozartovi rozumějí Pražané, mně listí, každej má něco. A na procházku listím a pomalu umírající trávou není lepšího času než začátek letošního listopadu, kdy je přes den ještě těch 10-12 stupňů. Kozajdy jsem si nedávno vysnila, a ač jsem se bála, že mi nebudou přes lýtko, protože mi většina kozaček přes ně jednoduše není, opak byl pravdou - a díky elastickému neoprenu můžu i já být králem nadkolenních bot. Krátké sako prohlašuju úlovkem letošního podzimu, mám pocit, že jde opravdu ke všemu stejně jako ty šortky, které bych nosila denně. Koupila jsem si je v drážďanské Zaře, kde byly (překvapivě) o dvě stovky levnější než v té pražské - a to ušetření dvou stovek prakticky zaplatilo cestu. O tílku z viskózy škoda mluvit, o mém nejoblíbenějším materiálu tu toho bylo až až. Nemůžu se dočkat chvíle, až Asos (nebo Zoot, Yoox, ba kdokoliv) přidá do filtrů u oblečení materiál. Co na tom, že si můžu vybrat barvu, velikost a značku, když na mě po rozkliknutí vyskočí zas nějaký polyester.

Taška je od kanadské značky Matt&Nat, která je vegan friendly, eco friendly a říká o sobě, že je designcentrická. Nemají rádi ubližování zvířatům a záleží jím na blahu naší planety, proto je u nich základním pravidlem nepoužívat kůži k výrobě svých tašek. Recyklují jak blázen, podšívky jsou z plastových lahví, používají korek a v budoucnu se můžeme těšit i na recyklovaná kola od kol (haha, kola od kol, jasně, že mám na mysli duše). Na jejich webu jsou tašky skoro úplně vyprodané, proto doporučuju objednat si je na Asosu, kde mají velký výběr a většina je zlevněná na půlku.

P.S.: Koukám si tak na statistiky, odkud ke mně kdo chodí... A heleme se, jedna paní učitelka si ke mně našla taky cestu (a taky k Michelle - u té si přečtěte poslední článek a běda, pokud se v něm uvidíte).

Kozajdy -

H&M

, šortky -

Zara

, punčocháče -

Marks&Spencer

/balení po 3/, tílko -

Zara

, sako -

H&M

, kabelečka -

Matt&Nat

(z

Asosu

), prsten -

ANTIPEARLE

, sluneční brýle -

H&M

Fotky -

Linduna