Mini S v maxi šatech

Vždycky jsem si myslela, že maxi šaty jsou jen pro vysoký hubený modelky. Ale pak jsem minulé léto dostala tyhle šaty a naprosto se do nich zamilovala. A i mi dokonce přišlo, že na mně vypadají dobře! Pak jsem si koupila jedny černé /a mají i šedé a možná i jiné barvy/ v H&M za 349,- bez rukávů, bála jsem se, že budou moc dlouhé, ale překvapivě jsou naprosto ideálně dlouhé i na mých 160 cm, yay! Asi bych si měla koupit zásobu. : )

Na tyhle dlouhatánské černé jsem narazila na Asosu, je to značka Selected, která je teď mimochodem i na Zootu /ale jen pro pány/. Tak jsem si je teda objednala, za pár dní přišel balíček, vytahuju, vytahuju, dobrý, furt vytahuju, hm, ty šaty měly snad přes dva metry. Wtf. A pak jsem se podívala na visačku s pokyny. Ty šaty si člověk může přizpůsobit sám sobě! Ach. Trochu jsem se bála, ale kartička mě ujistila o nepáravém materiálu, šmik šmik, půl metru bylo dole /díky, Lízo, sama bych toho schopná nebyla ; )/ a rázem se pro mě staly nositelnými, hurá! : )

Šaty - Selected z Asosu, boty - Miista a taky z Asosu, punčochy - Topshop, na rtech - Clinique Chubby Stick /Mightiest Maraschino/