Mrtvost.

Když mne nezabíjí vedro, tak mě spolehlivě dorazí brigáda. Dělám tazatelku v jednom nejmenovaném obchodním centru, tak se stavte. Po klasické osmihodinovce už nedokážu chodit, stát, mluvit, ale naštěstí mě kupředu žene myšlenka hromady papírků, za které si koupím objektiv a boty (!) a někam pojedu a a a... a co dál? ; )

Jinak tyhle šaty doporučuju všem vítr_milujícím slečnám, není pochyb o tom, že se za vámi bude mužské osazenstvo otáčet, aby spatřilo vaše ladné nohy a spodní prádlo. A další doporučení dnešního dne: zajděte si mezi 12:00 a 14:00 do Bageterie na menu s jakoukoliv bagetou a čajem a polévkou nebo brambory... a budete mít vystaráno na celý den, co se týče jídla. Lososovou polévku jsem dneska měla poprvé, nevěděla jsem, že něco takového existuje vůbec. PERFEKTNÍ.

P.S.: Oranžová byla před cca 5 lety mojí oblíbenou barvou. Pak jsem ji cca 5 let nesnášela. Nyní spolu docela normálně vycházíme.

After receiving a few complaints about not writing in English, here I am again. Go buy this dress, it's worth it. Anyhoo, I fell in love with salmon soup. And go listen to  Songs To Wear Pants To. I've been adoring this guy Andy from STWPT for YEARS. Actually this song is my ring tone since December. PINK FLUFFY UNICORNS DANCING ON RAINBOOOWS ♫♪♫♪♫

Šaty - H&M, brýle - Mango, taška - kdo ví, Conversky

Dress - H&M, sunglasses - Mango, bag - random, Converse