Ne, mami, opravdu jsem nepařila celý víkend, podívej!

Možná znáte takový ten klasický trojúhelník spánek - dobré známky/úspěchy v práci - společenský život, ze kterého si musíte vybrat dvě možnosti, protože tři prostě nepřichází v úvahu, viz diagram. Já jsem velkým spáčem, usnu v autě, v busu, ve vlaku, na zemi, pod zemí (ve sklepě třeba), na posteli, na stole, na pláži, na louce, na dece, no prostě kdekoliv. Ne vždy mám ale možnost či čas se pořádně vyspat (v létě je spousta lepších věcí na práci, přece!), znáte to, sem tam nějaký ten koncert, večer v baru, večer u počítače s prací či filmy (či přáteli na chatu, že, foreveralone.jpg), kino, divadlo, cokoliv.

Po prázdninách k té práci přicupitá i škola se všemi svými seminárkami, prezentacemi, jinými pracemi, testy, zkouškami... a člověk se může jít akorát tak zabít. Skoro. Ale neházejme flintu do žita, pokud jednou za čas (nebo i konstantně) trpíte na kruhy pod očima, je tu KONEČNĚ řešení. Odhoďte svoje namražené lžičky, rozpusťte ledy (nebo si je hoďte do drinku), čaj si uvařte spíš na uklidněnou než abyste si ho dávali na oči, plátky okurek a brambor snězte, na zaklínadla a všechny ostatní čáry máry proti tmavým kruhům zapomeňte... a skočte si do Clinique (Palladium, Smíchov, Zličín) pro Even Better Eyes zázrak.

Ačkoliv se na něm píše, že je to korektor, nevěřte tomu, nevím, proč to tvrdí (asi proto, že není bílý ani průhledný, leč tělový?), není to tak. Je to něco mnohem lepšího. Tvrdohlaví vědci v Clinique po 15 letech konečně přišli se záchranou pro lidstvo. Nebo ženstvo. Či co. Za tři měsíce (podle mě i méně, tři měsíce by byly možná tak potřeba na megačerné skvrny ; )) vám to vyzmizíkuje kruhy pod očima (možná i ty v obilí) a budete jak z reklamy. Nekecám. Nebo takhle, Clinique tvrdí, že po 12 týdnech zaznamenáte 30% rozdíl, za mě je to nejmíň 80 %! Ono i těch 30 % se hodí. To je jak kdybyste spali o třetinu vašeho spánku déle, žejo.

Má se používat ráno i večer, kdo zapomíná tak jako já, bude příjemně překvapen i výsledkem za necelý měsíc. Konečně mě už máma nenachytá, ne, mami, opravdu jsem nepařila celý víkend. Takže! Lehce zmáčknete, extra chladivým aplikátorem (chci vedle něj strávit zbytek života.. nebo se vedle něj alespoň probouzet) si to rozetřete pod očky, popřípadě ještě jemně bříškem prstu a máte to. Pokud se ve vaší rodině vyskytují černé kruhy pod očima, smiřte se s tím, že je budete mít taky. Nebo si kupte tohoto kapesního kouzelníka a mít je nebudete. : ) Složení vám asi tolik neřekne (céčko, kofein, zelený čaj, cholesterol), ale třeba některé z vás překvapím tím, že je tam morušový kořen. A moruše je anglicky mulberry. Nojo, kdyby ty kabelky byly značky Strawberry nebo Raspberry... hned by to bylo méně lákavé než Mulberry, no ne? : )

Pokud jsem vás dostatečně nepřesvědčila, tak si ho aspoň dojděte do Clinique vyzkoušet, věřím, že budete nadšeni. Či nadšené, že, ale třeba je tu i nějaký chlapec s problémy s kruhy! Pokud vás ty kruhy trápí, tak je tohle opravdu skvělou investicí, už nebude potřeba používat korektory, časem vám ty kruhy jednoduše zmizí. Sice to stojí skoro dvanáct stovek, ale když si to rozpočítáte, tak je to deset korun za jednu aplikaci - a to takové zlo opravdu není. Sama si takhle občas počítám, na kolik mě vyjde den v čočkách nebo hodnotu konkrétních kusů oblečení na mně (podle dokonalého vzorce, který vymyslela Adéla) a pak si uvědomím, že jako jo, má smysl za to tu tisícovku dát. Prostě to pomáhá.