New York ve skříni aneb oblečení, které nikdy nespí

Jak určitě víte, bez černé pomalu nedám ani krok, šedá s ní jde ruku v ruce a občas mi do skříně skočí i nějaký ten bílý kousek. Proto mě letošní háemkový podzim naprosto nadchl. Za rok touto dobou už snad budu znát New York (jak rozená Newyorčanka!), ale teď mi zbývá jen snění a vytváření si "must see/must do" seznamů. A níže jeden must have obrázkový seznam. New York v GANTu jsme tu už měli, teď si dejme (aspoň v mých myslích) New York v H&M.

1/ Šedá kožená taška do každé rodiny, Nika určitě potvrdí.

2/ U kožených kalhot tak trochu váhám, jestli opravdu vyhraje vzhled nad funkčností a praktičností, rockoví zpěváci by mě teď asi tahali za uši. Koženou sukni sice mám, ale to je něco jinýho!

3/ Bíle pruhovaná černá košile je jedním z takových těch obrázku, co si člověk kreslí při telefonování, nebo na nudné přednášce. A někdo to konečně zrealizoval, hurá.

4/ Černé dvouřadé sako ještě nemám, tady je to bez debat.

5/ Přesně takovéto vysoké kozačky mi v botníku chybí. Po těch zatím prahnu nejvíc.

6/ Bouřkové šaty už jsem si osahala a ty jsou jasný, ain't no party without the storm dress!

7/ Krystalové šaty s mořem nebo co je to... nejsou 100% need-this/need-that, ale rozhodně by se ve skříni neztratily, takže za mě dobrý.

8/ Když je ještě sucho a na sníh a led se teprve čeká, tak levý dolní roh první koláže je přesně to, co potřebujete. Další černé boty do sbírky.

9/ Abyste ze sebe nemuseli dělat šaška sami, ruční maska za vás vlastnoručně udělá tu práci. A vzpomněla jsem si u ní na tyhle JS x Linda Farrow brejle.

10/ Jednoduchý šedý, ano, minimalistický (dnes tak oblíbené slovo!) kabát potřebuju. Obzvlášť, když to není samý polyester.

11/ Žíhané svetry jsem si dost oblíbila, naposledy v Zaře, žíhaná mikina proto bude mít na poličce speciální místo.

12/ Tmavě šedý kabát se zipem na straně mám už v černé verzi z loňské Zary, jen má ty klopy kožené. Když spadne teplota pod 5°C, prakticky ho nesundavám, proto soudím, že by naléhavě potřeboval o krapíteček světlejšího rovnocenného parťáka.

13/ Dlouhý volný roláknení úplně ve stylu Steva Jobse, ale Margiela (pro H&M) ví.

14/ Ok, takovouto černou sukni už mám, jen jsem měla potřebu vám ukázat, co je dobrý.

15/ Tahle kožená vesta s ovečkou je jednou z těch věcí, co si pořídí Adlinka a já si to pak dvakrát za rok půjčím. A pak zjistím, že to taky potřebuju a ono už to není.

16/ Bílou košili, která by nebyla uplá, člověk aby hledal jako suché stéblo trávy v kupce jehel - jednu jsem si koupila na H&M narozeninové oslavě, čekujte (na fotce spolu s tím černým kabátem, viz č. 12). Tahle taky vypadá jako vhodný adept na moji bezmeznou lásku.

17/ Crossbody kabelkám jsem přišla na chuť v létě (vlastně každé léto nosím jen ty, jen letos se to přeneslo i do podzimu), mám jen dvě, takže... Odpovím si sama.

18/ Když jsem tuhle X-podprsenku viděla na Melise, bylo mi jasný, že bude pod průhlednými topy vypadat bezkonkurečně. Až ji někde uvidíte, dejte mi vědět. Nesmí mi utéct!

VŠECHNO OBLEČENÍ - H&M