Olalá víkend.

Rozhodla jsem se strávit víkend u mé kamarádky ve vsi. Ve vlaku se seznámila se šarmantní Francouzkou a cesta mi uběhla jako nic. V sobotu jsem skákala do stromu plného včel, po sto letech dělala stojky, grilovala o 106, zamilovala se do kolie (a běhala s ní, skákala s ní, dávala jí buřty, házela Anču, hladila, našla klíště.. yea!), měla odporné čínské nudle s "kuřecím" masem... a večer jela na diskotéku na zámku. Sekuriťák z mé občanky nedokázal vyčíst věk, tudíž mi přidělil bílou pásku na ruku (pod 18 let), tak jsem si postěžovala, hnedle se mi omluvil a dal modrou! Vesnická diskotéka je něco neuvěřitelného. Vodka s džusem za tři pětky, neberte to. Slečny povětšinou oděné v džínových minisukních a péřových vestičkách s kožešinou (+ skejtové boty), pánové v maskáčových či květinových šortkách, bílém tričku se zlatým nápisem a žabkách. Vážení, pokud si někdy budete chtít zvednout sebevědomí, ozvěte se, vysvětlím vám, jak se tam dostat. Repertoár písní byl široký, od Abby přes Čo ti jebe až po Hříšný tanec, vše zremixováno.

V neděli jsem měla ten nejlepší chleba, poprvé v životě ochutnala nádivku (dost dobrý), plivla mezi slepice (víte, jak se říká "šla po tom jak slepice po flusu"? Není to pravda, nejdou po flusu.) a jela na pouť do Kutné Hory. Na centrifugu mne nevoďte, budu pak čtvrthodinu nevrlá. Zato mi ale náladu zlepší pomerančová ledová tříšť a točená vanilkovo-čokoládová zmrzlina (velká za 15! Neuvěřitelné.) A ve vlaku zpět jsem potkala bývalého učitele a seznámila se s Kaliforňanem žijícím v Hongkongu (navštěvoval své kamarády v Uherském Hradišti. Klasika.)

Abych to shrnula, dlouho jsem neměla lepší víkend. Máma musí mít radost z čerstvě mrtvého králíka, co jsem ji přivezla (díky patří panu Motýlovi).

Víc fotek bude možná na

Fb

. Časem.