Rádiová

Dnes vítám všechny příznivce rádií! Já sama rádio poslouchám denně, ráno, odpoledne i večer, doma, v autě, ale i online na internetu. Nejradši na světě mám Oldies Radio 103,7 FM, které poslouchám od svých deseti let. Fíha. To jsem ještě byla na základce a teď mám před státnicemi... Dalo by se skoro říct, že mě rádio vlastně doprovází po celý život. A jelikož nejsem fanouškem všech těch moderních hudbiček, tak jsem ráda, že tady mám jistotu té své hudby, kterou mi tam můj oblíbený moderátor Kuba Alexa zcela jistě každej den pustí. Snad jediný rádio, kde hrajou stejný písničky už druhé desetiletí, aneb díky za všechny ty Beatles, Queen, Rolling Stones, Elvise Presleyho, Beach Boys, Kinks, Davida Bowieho, Boba Marleyho, Manfred Mann, Steve Miller Band, Lynyrd Skynyrd, Three Dog Night a další. Doufám, že to začnete taky poslouchat místo těch všech mainstreamových rádií!

No ale všechny ty roky jsme doma rádio poslouchali z kazeťáku z minulého tisíciletí, ehm, starý jak ta moje hudba skoro. Bum a máme doma tohle neuvěřitelný Philips rádio. Dřív mi nevadilo, že nevím, co zrovna hraje - mohla jsem si to pak hned přece najít na internetu nebo nechat nějakou aplikaci na mobilu mi to prozradit, ale ani nevíte, jaký je teď leháro se přesvědčit, že tenhle song je opravdu od Los Lobos nebo Clout. Čas od času na něm pustím i něco svého z iPhone přes Bluetooth. Jó, to ten předchůdce neuměl. ; ) Hezčího rádia není, na to klidně vsadím vlastní boty. Kéž by to u mě doma vypadalo jako v baru U mazanýho králíčka z Pulp Fiction, první rekviziku bych měla!

Sluchátka mám teď doma patery (a to beru jen ty velký přes hlavu), takže je střídám prakticky jako ponožky - jednoduše si vezmu ty, co se mi zrovna hodí k outfitu, někdy stříbrné, jindy zlaté a občas tyhle červené. Mám je mnohem radši než pecky, protože na mých vlasech a na mé hlavě vypadají (podle mě) docela dost dobře. Co říkáte? : )

P.S.: Cha, tady konečně máte v praxi mé modré oči!