Raketové rty

Každá žena potřebuje rudou rtěnku, za kterou se všichni otočí. Takovou tu rtěnku, jejíž otisk na bílém límečku vás vytočí do běla, ale zároveň chcete být její majitelkou! Říká se, že za život prý žena spotřebuje 11 rtěnek. Někomu se to může zdát hodně, někomu málo; když se to zprůměruje, tak to těch jedenáct asi opravdu dohromady dá. Samotné se mi kolikrát stalo, že jsem si koupila rtěnku a měla ji jen dvakrát, třikrát, protože byla moc zářivá, moc tmavá, moc oranžová (a nikdo nechce žluté zuby), moc se rozmazávala.

Ale teď jsem našla rtěnku, která jednou z těch jedenácti zcela určitě bude. Přemýšlím o tom, že si udělám zásobu, co kdyby ji někdy přestali vyrábět? : ) Osobně jsem Mary Kay tolik nevěřila, v duchu je odsouvala do šuplíčku "AVON & Oriflame", nechtěla jsem za to dávat ty peníze, ale pak jsem to riskla. A hned rtěnkou. Mám takovou svoji teorii, že když kosmetická firma neumí rtěnky, tak neumí nic; což se mi i víckrát potvrdilo, ale samozřejmě určitě budou existovat i výjimky. Za mě velký plus za odstín (Firecracker, můžu jen doporučit, je úplně jak petardy), za výdrž, za balení (rtěnky v krabičce ještě s papírovým návodem tak často nevídám). Určitě dám příště šanci i něčemu jinému od této firmy. : ) Plus je za mě skvělý to, že má jednu část průhlednou, takže hned vidím, po kterém odstínu sahám (u všech ostatních značek musím vždy rtěnku otevírat), no a také datum spotřeby. Mě to zajímá, no. Nepoznám, že rtěnka smrdí, žluklou bych asi poznala, ale nerada používám věci po datu spotřeby. A když vím, že ji můžu používat do srpna 2015, tak klidně přetáhnu do listopadu, ale aspoň jsem klidnější. ; )

Btw, jak na to, aby vám na rtech vydržela celý den? Osobně mi krom této rtěnky a většiny M.A.C. rtěnek na rtech nic tak dlouho nevydrží (ač intenzivní Chubby Sticks překvapily). Občas mi kamarádky řeknou, že je to blbost, že nic nevydrží celý den. Cha. Často si dám konturovací tužku na rty pod rtěnku, pak drží jak přibitá a vždy, VŽDY!, ji nanáším štětcem. Těch jsem také vyzkoušela hodně, ale na tři sta šestnáctku od M.A.C.u nic nemá. Je skladný, lehce teleskopický a snadno se udržuje. Doporučuju z plného srdce.