Sandra 'potřebuje' další boty.

Sandra by hlavně měla přestat projíždět stránky s oblečením. Či spíše s botami. I když na jaro je potřeba se zásobit botami. Vysokými botami. Vysokými botami na klínu. Vysokými otevřenými botami na klínu. Tady se můžete podívat na můj výběr vysokých otevřených bot na klínu na jaro.

Námořnické z H&M. Bavlna, plátno, slaměný klín, platforma 3 cm, celková výška 12 cm. Boty, ve kterých vydržíte poskakovat po celé dny, za 899,-, což mi za tuhle parádu nepřijde vůbec moc a sama pro ně za chvíli poletím. A vážou se kolem kotníku, což je dost sexy podle mě.

Chie Mihara z Asosu. 213 liber už není tak úplně super cena, ale musíte uznat, že jsou fakt super. Pásky jsou z kůže, jak jinak, jen mě trochu zklamalo zapínaní na suchý zip, ten zrovna v lásce nemám. A netuším, co chtějí říct tím, že je klín "korkového efektu", píšou, že je z kaučuku/gumy, tak kdo ví.

Pokračujeme v krasojízdě. Lněné pomeranče z Topshopu. Oranžovou nemusím, ale tady mě naprosto dostala. Sice 12 centimetrů, ale platforma "jak hovado", takže sklon velmi nízký. Len je extra_prodyšný, takže na léto ideální, v Praze jsem je ještě neviděla, ale 70 liber bude zřejmě v Česku takových 2199,-, jak znám Topshop a jeho "přeceňování" z liber. A čím déle na ně koukám, tím více zjišťuji, že se bez nich asi nedokážu obejít.

A to nejlepší na konec: Swedish Hasbeens pro H&M vytvořilo totální must-have tohoto jara i léta. Švédska značka pro švédskou značku, dost fér, ne? Dřevo + kůže, to je moje. V obchodech by měly být už zítra, věřím, že se po nich zapráší, jelikož jsou za velmi uspokojivou cenu (což je s ohledem na kvalitu a design pro mě dost neuvěřitelné.. ale tím líp pro nás, žejo). Velikosti se budou pohybovat od 36-40 (ty nejmenší budou moje, abyste věděly, dámy!) a cena se bude pohybovat okolo 50 - 60 eur (čili nebojte, do dvou tisíc se vejdete. Vejdeme.)

Líbí se vám některé? Co nosíte na jaře a v létě vy?