Skoro duochromatická

Průměrná denní teplota v říjnu 22 stupňů mi vyhovuje. Dneska bylo 26°C a to už je trochu moc. Kolem té dvacítky je to pro mě ideální, přes den příjemně teplo, nebe a mraky jak ze Simpsonů, odpoledne a večer se dá stále ještě sedět v zahrádce. Jediný, co mi trochu (trochu víc) vadí, jsou docela časté deštíky, ale i to se dá zvládnout. Nojo, neplánovaně jsem si udělala takový odpočinek od školy a Prahy, v pondělí se rozhodlo, ve středu v noci se jelo. Na učení se tu po pravdě moc soustředit nedokážu, Asos mi kvůli tomu, že nejsem v EU, nebere kartu (v létě jsem měla stejný problém v Chorvatsku), na World Press Photo vernisáž balkánských fotografů jsem přišla asi deset minut po skončení, našla jsem si díru v podšívce oblíbeného kabátu a rozbil se mi deštník.

Proto si zlepšuju náladu hledáním tipů na levný cesty do zahraničí na JAKnaLetenky.cz, kde jsem měla tolikrát nutkání si koupit letenky do New Yorku, nakonec jsem odolala a vzala "jen" letenky do Paříže. Wizz Air teď bude mít poplatek i za příruční zavazadlo, které je větší než nějaké mini rozměry. Dobrý, ne? Na Air BNB teď hledám nějaký pěkný pařížský byt v centru, ten web je mimochodem taky super k pronajímání bytů, pokud máte byt či pokoj navíc někde v Praze, Brně, Mariánských Lázních, Českých Budějovicích, ba i v Přelouči, tak se registrujte a zkuste ho tam nabídnout, Česka-chtiví cizinci rádi vašich /i předražených/ nabídek využijí. Taky jsem se zamilovala do stylistky na Asosu. Dole vpravo se mi náhodou objevilo okénko s Beta Live Chatem a teda nevím, co je na tom beta! Napsala jsem té své (Emily), co zrovna sháním, co by se mi líbilo, jak vypadám, jakého efektu bych ráda docílila, hned mi poradila co a jak, našla mi pár vhodných kousků a byla milejší než koťátko, co se k vám ospale tulí. Zkuste to. ; )

Tričko - Cheap Monday z Asosu, přehoz - Zara, kalhoty - H&M, taška - Mango (kdo mě má na Instagramu - sandrakisic - už viděl!), boty Converse x Marimekko za třicet liber z Asosu, sluneční brýle - Mango, řetěz - Mango, rtěnka - MAC