Street smart

Ponožky už prakticky nenosím žádné jiné než Happy Socks. Před léty jsem si říkala, že je to nesmysl si koupit ponožky za dvě stovky, za tu cenu můžu mít patery. Ale po rocích nošení a praní těch šťastných ponožek mi došlo, že prostě drží a vydrží a asi je ta jejich bavlna opravdu lepší, zpracování jakbysmet, no a designy jsou prostě krásný. A Urbanlux.cz má teď víkendovou narozeninovou akci - 1+1 zdarma. To by bylo, aby toho jeden nevyužil! ; ) 

Podívejte se líp na ten ANTIPEARLE prsten. Tady produktovka, abyste můj příběh lépe pochopili. Tuhle jsem si s ním hrála na obědě s přáteli, otevírala ho a zavírala jako klícku, jednou si trošku nedala pozor a všech pět perel najednou bylo na zemi pod stolem. Neuvěřitelně těžký ubrus, nohy všech kolem mě, strach, že mi na ně někdo šlápne a nebo že prostě odejdou navždy, pomoc všech mi ale dodávala sil a víry. Tři jsem našla hned, pro jednu (černou) jsem lezla pod stolem a málem si roztrhla jak šaty, tak punčochy, ale našla jsem ji. Chyběla už jen jedna bílá. Asi bych to bez ní přežila, holt stane se, tak jsem to už nechala být. Šla jsem ven telefonovat a když jsem se po pár minutách vrátila, jeden milý Vít si mnul čelo. "Co je?" ptám se. Beze slova mi podává kus chleba, který s díky odmítám. "Vem si to," naléhá. Tak jo, teda. Málem jsem měla slzu v oku! Do střídky byla vsazena ona pátá bílá perla. A Vítovi vyrostla na čele pěkná boule. Děkuju!

Džíny - Zara, tenisky - Converse, ponožky - Happy Socks, top - Cheap Monday (z Asosu), mikina - Weekday, taška - Longchamp, sluneční brýle - H&M, prsten - ANTIPEARLE