Švédský crossfit

Úterka jsem se nemohla týden dočkat a pak se mi do té tělocvičny skoro ani nechtělo. Byla jsem už týden doma zahrabaná v ekonomii, ale na úterní H&M crossfit jsem kývla - aspoň se trochu odreaguju od všech těch nabídek a poptávek. Našimi trenéry byli Martina a Juraj, kteří nás, mám pocit, chtěli zabít. Ba ne, žertuju, ale nohy mě trochu bolely ještě včera - a to jsem (překvapivě) skončila na posledním místě. Juraj tvrdil, že to prý proto, že jsem to dělala poctivě. Ha, no nevim, ale docela mě to bavilo, tak možná zas někdy. Dnes začala Olympiáda, doufám, že všichni sledujete ty nádherné věci, co si Rusko připravilo pro sportovce a novináře (wc mísy vedle sebe, kohoutková voda v barvě moči, nedodělané chodníky, toulaví psi), občas to opravdu stojí za to. No a švédský tým tam bude v úboru od H&M - a kolekci tím inspirovanou teď najdete klasicky v obchodech (já si třeba přivlastnila tenhle vlněný pánský svetr v XS a paráda).

Inu, po náročných deseti minutách jsme padli jako hrušky všude kolem. Na čem jsem já mohla oči nechat, bylo jídlo od Kitti (kterou mimochodem moc ráda čtu na Fashionbooku). Sendviče s pečenou dýní, sýrové koule, jednohubky s celerovo-mrkvovou pomazánkou a pomerančem, ovocné špízy s rukolou... Mmmmm.

P.S.: Sledujte tu perforovanou mikinu z H&M Sport, co mám na sobě. Budu ji nosit i normálně mezi ten prostý lid a tvrdit, že to S znamená Sandra a ne sport.

P.P.S.: Pamatujete si (například ze základky) na švédskou bednu? Zajímalo mě, proč se jí říká švédská... A je to silně nečekané: vynalezl ji Švéd. Sledujete Olympiádu?