Tea party

Omlouvám se za to, že nestíhám moc přispívat, ale jsem obklopena požírači mého času /oslavy, procházky, nákupy, léto!/. Už popozítří odjíždím do Chorvatska, jsem v částečné euforii - nechce se mi opouštět Prahu a kamarády /a tak podobně/, ale zas se těším na své kamarády tam, na potápění, mini_windsurfing, výlety, trávení času s kamarádkami, které tam za mnou přijedou... Nojo, všechno má své plusy a minusy. Kam jedete Vy v létě? A pošlete mi pohled? : )

Jinak nedělní odpoledne jsem strávila u rozmilé Sofie, která slavila své šestnácté narozeniny - shodou okolností v den Vítkových reálných 22. narozenin. Krásné květiny, skvělá společnost, nejlepší domácí medovník, zmrzlina, ovoce... Takhle "natláskaná" sladkým jsem dlouho nebyla. A dostala jsem tu nejkrásnější květinu, že vypadá jako pravá? Pokud byste i Vy po nějaké zatoužily /-ly, vy slečny.. předpokládám/, tak TADY si určitě vyberete!

A dostala jsem nový mobil - Nokiu E7 - a jsem nadšená. Vždy jsem zastávala stanovisko, že stačí, když můj mobil bude zvládat psát zprávy, volat, občas vyfotit nějakou tu fotku, popřípadě nějakou tu hru. Ale teď se mi otevřelo celé spektrum nových možností, jsem na něm od rána až do večera, baví mě foťák vepředu i vzadu /ten přední se dá využít jako docela slušné zrcadlo v případě potřeby/, fotí skoro lépe než můj kompakt, takže už ho s sebou asi nebudu neustále vláčet. Nastahovala jsem si tam asi dva triliony her a začínám být na nich závislá. A nejvíc zbožňuji klávesnici, píše se na ní mnohem lépe než na té klasické - aspoň mně to tak přijde. Škoda, že nemám větší ruce, protože tahle ésedmička je fakt obrovská /displej "jak kráva", s prominutím/ a já jsem zvyklá běžet na bus s mobilem v ruce /a checkovat, kolik je hodin ; )/. Co používáte za mobil vy?

Fotka mě a mobilu je od Bethany, u které najdete spoustu dalších fotek.