Tři kroky ke kouzelné tvářičce

Spolupráce se značkami mají samozřejmě spoustu pozitiv, ale i negativ. Ty výhody si každý asi domyslí sám, ne nadarmo mé skříně nespočítáte na prstech jedné ruky (a kosmetika má dva šuplíky jen pro sebe) a když mi něco nesedí, nebo mě to přestane bavit, náruče mých kamarádek to škodolibě a vesele uvítají. Ale nezapomínejme ani na nevýhody! Čas od času na vás někdo tlačí, kdy už /sakra!/ vydáte ten /zatracený!/ článek, čtenáři na vás doráží, že je nezajímá taková prachsprostá reklama, a občas si takto najdete kosmetický produkt nebo kus oblečení, který budete chtít používat a nosit navždy. Takhle jsem si musela koupit ještě jedno sako.

Své první tři kroky od Clinique jsem dostala před více než dvěma lety. Klasicky jsem tomu nevěřila, mému suchému obličeji přece NIKDY NIC nepomůže. Neprobudím se nikdy ráno s mastným obličejem, prostě ne, vždycky ze sebe budu loupat šupiny. Ale ok, darovanému koni na zuby nehleď, zkusila jsem to. To balení mi vydrželo skoro rok, používala jsem vše jednou denně. A po tom roce mi došlo (po tom, co mi to balení došlo, haha), že tohle budu používat asi celý život. Od té doby se snažím vychytávat různé slevy a akce, ať už přímo v obchodě nebo třeba v Sephoře. Nejdřív si musíte líčka i víčka umýt. Díky vzorku jsem časem zjistila, že víc než tekuté mýdlo mi vyhovuje to klasické pevné. Ano, jsme u kroku 1, tedy čištění.

Pak si jemně osušíte obličejík a hurá na krok 2 - exfoliaci. Pryč se zbytečnými nečistotami, mazem /že ho tam mám!/ a mrtvými buňkami. Občas to mýdlo přeskočím, ačkoliv by se to nemělo (!), prostě zapomenu, ale to jen tak mezi námi. Tady mě trošku překvapil alkohol a další složky (jako je třeba vilín - anglicky witch hazel neboli čarodějčina líska), takže jsem si o tom tady trošku početla a uklidnila se. Jak si můžete všimnout na fotkách, jsem jednička. Dobrá, dobrá, to všichni už víme, ale jednička u druhého kroku znamená, že jsem velmi suchá až suchá.

Doufám, že ještě nejste vyčerpaní, protože máme před sebou ještě poslední (a ten nejpříjemnější!) 3. krok. Mazáníčko neboli hydrataci! Z loňska mám DDML a z letoška dokonce DDML+. Třináct složek přibylo, tři ubyly. Plusko víc hydratuje a posiluje pleť. A to "staré" DDML stejně už nikde neseženete, takže je to vlastně jedno. Zkoušeli jste 3 kroky? Taky vám změnily život? ; )

P.S.: Foceno v nádherném růžovém pokoji ve škole interiérového designu INTERMEZZO.