Už zítra odjíždím.

Dnes jsme se s Beátou zúčastnily prezentace GANTu - Podzim/Zima. Nadchla mě výzdoba - sifonové lahve, šišky, vánoční stromek, staré lyže... PR managerka Jana Prokešová /spolu se dvěma aranžérkami/ odvedla opravdu skvělou práci.

A k samotné kolekci? Je rozdělena do tří inspiračních témat - Royal Eccentrics čerpá inspiraci z nekonvenční, kultivované a vzdělané rodiny, která žije ve sto let starém kamenném sídle. Tvíd, samet, manšestr - hlavní materiály této univerzitní kolekce. Mezi vzory patří výrazná kostka a má velmi oblíbená rybí kost. Skiing in Aspen - návrat do dob, kdy Audrey Hepburn vytvořila nový směr pro oblékání na hory! A Christmas in Vermont nás přesouvá do příjemného prostředí zasněženého srubu (POTŘEBUJU SVETR SE SOBY).

Nejvíce mě zaujaly šaty s kachnami a pánské hodinky, které byly vyrobeny pouze v 1949 /rok založení GANTu/ kusech - do ČR připluje na začátku srpna pouze třicet kousků, věřím, že se po nich hned slehne zem.

Moc jsem si to tam dnes užila, občerstvení /nojo, jsem na to jídlo/ mě nasytilo na celé odpoledne (kdo by si nedal jednohubky s krevetami a sušenými rajčaty, že? Ládovaly jsme je do sebe s Beátou jedna radost!). Děkuji za pozvání i vlněnou deku, která mě teď příjemně hřeje ; )