VERSACE FOR H&M

H&M s hrdostí oznamuje, že bude v rámci spolupráce s návrháři na podzim 2011 pracovat s jednou z nejlegendárnějších módních značek na světě, s Versace. Exkluzivní kolekce navržená kreativní ředitelkou Donatellou Versace bude ohlédnutím za živým dědictvím této značky. Přináší záplavu kůže, potisků, barev, okázalosti a exkluzivních materiálů za skvělé H&M ceny. Kolekce bude zahrnovat škálu oděvů pro ženy i muže a vybrané dekorativní předměty do domácnosti. Bude k dostání cca ve 300 obchodech po celém světě i po internetu od 17. listopadu. Donatella Versace navíc navrhla pro H&M předjarní kolekci, která bude exkluzivně od 19. ledna k dostání v zemích, ve kterých je dostupný prodej H&M přes internet.

Donatella Versace má na sobě jeden z modelů z kolekce Versace pro H&M na přehlídce pánské kolekce Versace v Miláně 20. června.

Já osobně jsem se zamilovala do sukně a saka z druhé fotky. A ty boty! Samozřejmě bych nepohrdla ani těmi barevnými, jsou super. A jsem ráda, že ani muži nezůstanou ochuzeni. Jinak šaty, co na sobě měla Donatella na přehlídce, mě zrovna dvakrát nezaujaly. Trochu moc "drsný" na mě, ale Evičku Schön si v nich představit umím.

Co vy? Co se Vám zatím z tohoto mini výběru líbí? Dámy, braly byste sado-maso šaty, co má na sobě D.V. na přehlídce? : )