Vítězka Zlaté ruky 2011!

Čtvrtek byl zábavný. Kromě toho, že jsem ráno nezvládla ekonomii, pak se náhodou dostala na přednášku, která vlastně vůbec nebyla určená pro mě, poté letěla k Chodovské tvrzi fotit lidi na ulici (kteří se většinou nenechali)... jsem si i skočila na Hradčanskou podívat se do Lindex showroomu. Z Lindexu mám jenom pár šperků (jako je třeba tahle lebka za 29,-) a punčocháčů, které jsou až překvapivě kvalitní. Proto jsem měla radost, když mi někdo špitnul, že při odchodu dostaneme tašku s punčocháči a Lindex kosmetikou. Proč ne, žejo? Ale protože byl čtvrtek celkově nešťastný den, odpočívala jsem tam na pohovce, pila vodu a prohlížela si časopisy, čekala, než se blondýně bude chtít jít domů... a když jsem se dočkala, zbyly jsme na párty pouze tři. Já, Adéla a Agáta. "Dámy, bohužel, všechny taštičky už jsme rozdali!" Jasně, čtvrtek, nevadí, pojďme ho radši domů zaspat. "Dámy, počkejte! Máme tu nějaké spodní prádlo, vyberte si, cokoliv budete chtít!" Oooooh, sounds good. Tak jsme se s plnými taškami rozloučily a odebraly se konečně domů... ale to by nebyla karma, aby mi na cestu nehodila dva kamarády, kteří mě donutili jít s nimi na drink a podprsenky používali jako Mickey Mousovské uši. Děkuju tímto karmě i Lindexu (kde, pokud taky toužíte po horách prádla, si určitě vyberete ve slevách..! Doručení nad tisícovku zadarmo? Count me in.)

P.S.: Co by to bylo za týden bez nových bot! Jsou odsud, model se jmenuje Parachute a jsou nejpohodlnější na světě. Kupte si je, dokud jsou.

Dokonalý zlato-černý šortky jsou z H&M, svetr ze Zary, náhrdelník z Manga, ruka je prý z Debenhamsu.

Mě vyfotila Adél a já zas vyfotila trochu toho jídla, abyste se mohli pokochat bloggerskou stravou. Bramboráčky s kaviárem, losos, ovocné košíčky, sendviče se vším možným... jojo, už žádné makronky.