Where's S?

Taky jste milovali hledání Walda jako já? Když jsem ve slevách v Topmanu viděla tohle tričko, automaticky jsem po něm sáhla. A doma si ho trošku roztříhala, aby nebylo tak... pánské, že. Takhle mi vyhovuje mnohem víc. Sandály jsou nejlepší na světě, tento model se mi hrozně líbil na opálených ženách (a asi i na těch neopálených), které jsem vídávala v chorvatských uličkách v předchozích letech. Je to značka Les Tropéziennes par M Belarbi, sama jsem ji neznala, ale za kvalitu ručím (+ jsou vyrobené v Indii a tam to s kůží umí).

Teď tu týden nemám nikoho, takže jsem furt silně vápenná (opalování mě nebaví, s někým to ale zvládnu, sama... to určitě), v neděli jsem se byla chvíli potápět, pak se ale zhoršilo počasí a do včerejška skoro nepřestalo pršet. Cha. Ještě že si to ošklivé počasí nemusí vyžírat mí přátelé! : ) Za chvíli zas jedu průvodcovat středeční výlet na bioformu a přecpat se pršutem, domácím chlebem, olivami, sýrem a rajčátky, yippee.

Tílko - Topman, sukně - H&M, sluneční brýle - Mango, podprsenka - Intimissimi (hodně se mi líbí, když je takhle vidět), řetěz - Mango, sandály - Les Tropéziennes par M Belarbi