Kouzelné plechové krabičky

Nikdy jsem nechápala, co ti lidi na tom Lush vlastně vidí. Ale pak jsem jela do Sarajeva s kamarádkou (největší milovnicí Lush) a také tomu propadla. Taky jsem si vždy myslela, že je Lush mnohem dražší. Tím teda nechci říct, že je levný, ale i tak mě ty ceny výrobků překvapily - vzhledem k tomu, jak jsou dobrý. Bez těchto dvou plechových mini kelímků se žádná žena nemůže obejít.

Lip Service je kouzelníkem numero uno. Bez něj už nevyjdu ven. A to doslova! Před pár dny jsem si v moři rozedřela nohu o kamínky, neměla jsem po ruce nic jiného než Lip Service - a světe, div se, zahojilo se to neuvěřitelně rychle. Včera mě dřel pásek na žabkách (mezi prsty), ale LS to zase ošéfoval. Kůžičku kolem nehtů nemám teď díky soli úplně perfektní, ale LS pomáhá. A pokud máte suché lokty a paty nebo často popraskané rty... víte, co máte dělat. Je sice určený primárně na rtíky, ale jeho širokospektrální využití mě překvapuje každým dnem - název sedí, rtům opravdu službu udělá. Má prý vonět jako med nebo mandarinky, já z něj necítím prakticky nic (a to mi i vyhovuje). Myslím, že investovat dvě stovky do tohoto zázraku by měl každý, protože vydrží sto let. Nejmíň.

Při projíždění stránek Lush jsem narazila na tohle, nemáte s tím někdo zkušenost?

Jestli jste tak trochu víc dámičky (jako já, chacha), tak si skočte pro It Started with a Kiss balzám na rty. Ačkoliv balzám nebude úplně vhodným pojmenováním, protože je to spíš taková tuhá rtěnka v plechovém kelímku. Je to jedna z nejsytějších barev na rty, co mám. Nádherně červeno-růžová, opálenému obličeji sedne jako zadnice na hrnec (a bílému snad ještě - Sněhurkovsky - více). Pokud ji aplikujete štětečkem, tak vám na rtech vydrží fakt dlouho.

P.S.: Z Lushe mám tak deset věcí a tahle mi z nich voní nejvíc. Vždycky, když tu krabičku otevřu, tak musím tak minutu čichat. Cítím z ní ostružiny a skořici. Prý je v tom i bílá čokoláda a nálev z čerstvých jablek! Jo... Chutná dobře. A polibkem všechno vždycky začíná, že. A končí.