Tři dny v Berlíně

O Berlíně jste si u mě mohli počíst tady a třeba tady (a pokud jste tak ještě neudělali, tak do toho - a ještě si za trest přidejte článek o festivalu). Z toho všeho je vám určitě jasný, že Berlín zbožňuju. Teprve nedávno jsem si uvědomila, že mám vlastně ráda Německo celkově, Leipzig je bezva /ten památník..!/, Drážďany jsou klasika /mému domovu nejbližší Vapiano!/ a brzy se snad podívám i do Mnichova. Po Vánocích jsme se Terkou (tedy s Dívkou s tulipánem) a chlapci vydali do Berlína na pouhé tři dny, ale byla to sranda každou minutou. Byt jsem našla po dvou hodinách hledání a klikání na Airbnb (více si určitě rádi přečtete) a byl trošku zvláštní. Všude sošky, postavičky, totemy, buddhové, maneki-neko(čky), k tomu z kůže stáhlý Garfield a tak vůbec. Ale bylo tam fajn!

Taky jsme rapovali (Guten, guten, haló, kdo je tam? Terka, Eda, Martin, super partu mám! Apotéka, apotéka, všech nemocnejch je to mekka a na nohách sexy čižmy, kolem krku dobrá deka!), tančili v Sony Centru, v noci navštívili Reichstag, přejídali se ve Vapianu, půlhodinu hledali /půlhodinu šli nejdelší berlínskou ulicí, protože ta sto patnáctka přece musí bejt blízko už!/ CDG, abychom stejně přišli v polední pauze (neva, dali jsme si vedle bagel). V cizině se vždycky chuťově rozmazluju, děláte to taky?

Pusťte si video, které jsem natočila na ťuťu ňuňu kamerku od Canonu (Canon Legria Mini) a které mistrně sestříhal Lukáš z Bayograf TV /dík!/. A dejte si fotky a bude vám dobře!