ZOOT GIVEAWAY

Pozor, pozor, máme tu další rozdávání. Tentokrát tu pro vás mám šaty od Fair Trade značky People Tree. Na trhu je už dvanáct let, je to takový průkovník Fair Trade módy. A nevím, jak moc máte rádi Harryho Pottera (nebo spíše Hermionu), ale já jsem od prvního HP filmu obrovským fanouškem Emmy Watson. A ta pro People Tree navrhla pár kolekcí (tady se podívejte na Emmu v Bangladéši). Pro vás jsem vybrala tyto letní šaty s květinovým potiskem. Mají zvýšený pas (a to je sexy) a širokou sukni (takže sluší každé). Možná tu máme trochu diskriminaci, jelikož jsou (překvapivě) dámské a ve velikosti S, ale účastnit se samozřejmě mohou všichni, Vánoce pomalu (hodně pomalu) klepou na dveře. Žertuju, můžete udělat radost mamince/sestře/kamarádce/přítelkyni, přece! : ) Dneska je sedmého a za dalších sedm dní (14.8.) vyberu vítěze.

Tak tedy k podmínkám!

1) Napište mi komentář s linkem na věc, kterou byste si sami vybrali na ZOOTu (kromě těch šatů, co máte možnost vyhrát, je mi jasný, že jsou na prvním místě).

2) Sledujte mě přes Google Friend Connect.

3) Pokud máte FB, dejte like ZOOTu i Sandřičce.

4) Šiřte giveaway! Pokud ji budete (veřejně) sdílet na svém FB nebo na svém blogu, blogovém FB atp., tak můžete napsat další komentář s linkem na ten příspěvek. Tím pádem si zdvojnásobíte šanci na výhru. : )

TADÁ - A VYHRÁL KOMENTÁŘ S ČÍSLEM 65. - LUCIE BANÁROVÁ! Gratuluju.