Nejradši máááám...

1. Jan. Jana mám nejradši, protože umí uvařit vajíčko naměkko (a nejen to), plete mi copy, učí mě čínsky, nechá mě ostříhat ho, hraje mi na klavír, spraví mi brýle i kabelku, vozí mě v kolečku plném listí a nevyklopí mě, hraje se mnou karetní hry, dojídá po mně, ale zároveň mi nechá poslední kousek čehokoliv, co je dobrý. A vo tom to je.

2. Čokoláda.

Jmenujte mi nějakou potravinu, která je lepší než čokoláda. Nebo nějaké jídlo. Jasně, taky mám ráda sušená rajčata, sushi, piniové oříšky, bun bo nam bo, artyčoky, guacamole, šťouchané brambory s cibulkou a parmezánem... Ale na čokoládu nic z toho [v dlouhodobějším měřítku] nedosáhne. Všechny ty

Lindor

kuličky, ty Janovy brownies (nojo, krom vajíčka umí i brownies),

Kinder Bueno

, kokosová

Ritter Sport

. Život bez nich by byl hořký a kyselý.

3. Sony Xperia Z2.

Vydrží s klidem dva dny, je voděodolná (jako ta

zet dvojka

), můžete si na ni nainstalovat aplikaci

Avocado

pro páry (můžete si tam posílat fotky a obrázky, sdílet lokaci, mít společný kalendář na randíčka a díky aplikaci i vzpomínat na ty krásné společné chvilky, ale taky můžete posílat objetí a polibky. Fakt. Když si dáte mobil na hruď, tak se partnerovi pošle virtuální objetí ve formě vibrace.) a natáčí tak kvalitní videa, že si je budete s radostí pouštět doma na telce.

4. iPhone 4.

Je stařičký, je pomalý, ale jako záložní mobil na cesty je skvělý. iPhone roky jsou podle mě úplně jinde než ty kočičí.

Jeden iPhone rok

vydá za zhruba

25 lidských

. Většině ten iPhone umře

"v padesáti"

, ale spoustě vydrží třeba i do

"pětasedmdesátky"

. Musím zaklepat na dřevo nebo zuby, tomu mému bude v červnu

"125 let"

. Často jezdím do různých zemí a občas si tam také koupím místní simku s nějakým nízkým kreditem, protože je to na smsky a volání mnohem výhodnější. Překvapivě. Nedávno jsem mu i v Primarku koupila silikonový obleček ve tvaru stromečku, přece jen už má docela křehké kosti, plus si mezi ten kryt a mobil může člověk něco dát, třeba SD kartu nebo papírek s telefonním číslem na dermatologa.