Vzpomínky na 2014

Rok 2012 byl perný a o to byl ten další pernější. Dneska vám přináším exkluzivní rekapitulaci života Boo v roce 2014! Odstátnicovala jsem. Tradičně - jako každý ze tří předchozích roků - jsem šla na svatbu. Dala jsem dohromady ultimátní seznam cestovacích věciček a pořádný seznam plážovek. Poučila jsem vás o tom, jak jsou věci z čínských shopů proklatě nekvalitní a potvrdila jsem si to ještě jednou. Vydyndala jsem si podpis od Tima Burtona. Kromě něj jsem ještě poznala Petera Dinklage /Tyrona Lannistera/ a Nikolaje Coster-Waldau /Jaimeho Lannistera/, samosebou jsem se s nimi vyfotila, stejně jako s Pohlreichem a s Rudišem. Přednášela jsem na Colours Of Ostrava v rámci PechaKucha Night Ostrava. Poprvé jsem na sebe koukala v kině - a to ve filmu České televize Obnažený národ. Natočila jsem i instruktážní videa pro déemko s Oral-B. Taky jsem pomáhala ve Wifině na České televizi děvčátkům s výběrem správné kabelky.

Loňský rok byl o cestování a to tak, že hodně. Byla jsem v Brně v únoru a pak znova v prosinci, stejně tak jsem byla v únoru i v prosinci v Drážďanech. Jela jsem poprvé v životě (díky Answearu, ach) do Polska a bylo to naprosto skvělý. Navštívila jsem na skok i Vídeň, to zas díky HUMANICu. Letěla jsem s tátou do Londýna a měli jsme se báječně. S kamarádkou jsme jely do nádherného Chorvatska. S mým milým a nejmilejším jsme si udělali výlet do Edinburghu a pak na podzim i na filmový festival v Jihlavě a ještě jsme si odskočili na šest dní do Německa (kde jsme navštívili Mnichov, Darmstadt, Tübingen, Göttingen a Mannheim - a z nich nejhezčí byly právě Tubinky). Nový rok jsme strávili v Sarajevu. Jo a tyjo! Byla jsem poprvý v životě v Americe! A to jen díky Elle, Levi's a Faltejskovi. : )

Spolupráce roku 2014? Co se týká módy, tak to bylo všemi oblíbené H&M, klasický GANT, potom Conversky, bez kterých nedám ani ránu, Footshop, Freshlabels ve spojení s Vanskami + KOMONO a Urbanlux ve spojení s TOMSkami, kapka C&A, nejskvělejší ANTIPEARLE a k tomu Swarovski, božský Nike, k tomu adidas NEO i ten adidas klasický (leč se Stellou McCartney), nesmyslné Sheinside a bezvadný FSHNRMX, trošku TOPSHOP a pracovně i blogově Answear. Taky jsem se objevila v Marie Claire (říjen 2014), v InStyle (taky říjen 2014), v Joy (červenec 2014) a ve Víkendu Hospodářských novin (21.11.2014). Pokud jde o kosmetiku, tak to byl Benefit, zbožňovaný Clinique, dále Physiogel, zlatý Michael Kors, luxusní Estée Lauder, na vlasy L'Occitane a k tomu Redken, z vůní Karl Lagerfeld a DKNY, z dekorativky klasicky MAC a z +- přírody LUSH. Elektronika, technika a podobné blbůstky mi vnesly do života mobil, sluchátka, baterky a další radůstky od SONY, rádio a sluchátka od Philips, sluchátka Happy Plugs, foťák na pár měsíců od Canonu a kompakt do života od Nikonu. U jídla a pití to byl Starbucks, měkké JoJo, perlivý Carling, závislosti-hodná Coca-Cola, šikovné Vaříme.cz a Rohlík.cz, hořkosladký Lindt, vínové Dvě deci, křupavý Mixit, mňamkové Hard Rock Café a kávová Kofila. No a pak tu ještě byly letenky od easyJetu, díky!

V roce 2012 jsem obohatila botník o 34 párů bot, v roce 2013 o 27 párů, takže letos by to mělo být 20 párů, n'est-ce pas? Tak jdeme na to. G-Star RAW polobotky, klasické žluté Timberlandy a nejklasičtější černé kožené Conversky, pískové MOSS COPENHAGEN, černé Botas 66, růžové Nike Air Max a crazy barevné Nike Sneakerboots a jedny běhací Nike Flyknit, červené gumové Conversky, batikované Conversky a jedny béžové Converse Shoreline (můj nejoblíbenější model!), Lacoste baleríno-tenisky, lakované Baťovky, chlupaté Supry, nejpohodlnější TOMSky (omg, potřebuju další), TOPSHOP na podpatku na chladnější dny, námořnické H&M botky, vyrobila jsem si kečupovo-hořčicové Vansky, koupila si o půl čísla menší bílé Asosky, ex post koupené H&M x MMM tenisky. Pokud počítám, tak jak počítám, tak mi to fakt dává tu dvacku! Pokud jsem na něco nezapomněla. To je skvělý, ne? Za rok to bude, doufejme, jen 13 párů, a v roce 2016 na mě bude mrkat už jen šest párů, pokud to půjde stejným tempem. Z toho výčtů jsem dostala 11 párů, předloni taky 11 párů, před-předloni jen 9 párů. Co to znamená? Že nakupuju míň bot, hurá! Jo a předloni jsem zapomněla na Mares ploutve, ale ty se asi nepočítají jako plnohodnotné boty.

A ta nejkrásnější věc roku 2014? Dali jsme se dohromady s nejlepším mužem na světě, co umí snad úplně všechno, výčtem bych vás jen unavila. Čau Honzi! : )